Create an account

Check for new replies
Ban za Nielegalne oprogramowanie

Witam dostałem dzisiaj bana za "using unofficial software to play"
I nie rozumiem tego jaki jest sens dawania bana skoro na głównej stronie jak i na froum możemy znaleźć linki do pobrania botów i skrypty do nich.
Nie ma to żadnego sensu.

Hello, I got a ban today for "using unofficial software to play"
And I do not understand what is the meaning of giving ban if on the main page and on froum we can find links to download bots and scripts for them.
It does not make any sense.

Cześć jeśli chodzi o kwestie botów, to wiadomo że bez nich nie obejdzie się podczas gry na tibiafun, co do cavebota może wydawać się dla nie których to absurdalne że uważam że czasy w których gracze mieli po 12 lat nie wiedzieli jak do końca używać bota się skończyły a tymbardziej czas który przeznaczymy na monotonne ręczne wbijanie levela. Postanowiłem w tym wypadku wprowadzic system AFK check i jak nazwa wskazuje polega on na sprawdzaniu w losowym czasie podczas bicia mobów czy dany gracz jest przy komputerze więc on nie ma wykrywać czy grasz automatycznie czy ręcznie. W Twoim wypadku jako że jest to twój pierwszy raz jestem skłonny Cie odbanować, podaj mi swój nick w grze a następnym razem miej na uwadze tą okoliczność. Pozdrawiam.
[-] The following 1 user says Thank You to Creativess for this post:
  • shintar

Ok rozumiem +/- o co chodzi.
Nick: Shintar

(01-13-2019, 12:24 PM)shintar Wrote: Ok rozumiem +/- o co chodzi.
Nick: Shintar

Postać została odbanowana.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016